Published On: 5 birželio, 20241,5 min read

Sezoninė alergija – problema, su kuria susiduria itin daug žmonių. Atšilus orams norisi džiaugtis bundančia gamta, žydinčiomis gėlėmis, tačiau akių niežulys ar čiaudėjimas tampa nepakenčiami. Deja, mažai žmonių žino, jog nemedikamentinės procedūros gali padėti susilpninti sezoninės alergijos simptomus. Viena iš galimų procedūrų – ozonoterapija.

Ozonoterapija –kaip atliekama procedūra?

Ozonoterapija – pasaulyje plačiai taikomas nemedikamentinis gydymas imunitetui stiprinti. Ozonas, natūraliai gamtoje randamos dujos, skatina natūralią organizmo apsaugą, malšina skausmą ir uždegiminius procesus.

Clinic Agatas atliekamos intraveninės procedūros. Ozonoterapijos metu iš paciento paimamas nedidelis kiekis kraujo, prisotinamas deguonimi ir grąžinamas atgal į organizmą. Visa procedūra trunka iki 20 min. Svarbu atkreipti dėmesį, jog prieš pradedant ozonoterapijos kursą, būtina gydytojo ozonoterapeuto konsultacija. Klinikoje dirbanti specialistė Diana Petrauskienė konsultacijas atlieka gyvai Kaune, Klaipėdoje ir nuotoliniu būdu.

Kodėl verta pagalvoti apie ozonoterapiją kankinant sezoninėms alergijoms?

Sezoninės ar lėtinės alergijos, pasireiškiančios čiauduliu, sloga, niežuliu ar kvėpavimo sunkumais, itin paveikia žmogaus gyvenimo kokybę. Įprastas gydymas dažniausiai orientuotas į simptomų valdymą pasitelkiant antihistamininius vaistus ar kortikosteroidus. Toks simptomų valdymo būdas yra ne tik laikinas, bet ir gali sukelti nepageidaujamą šalutinį poveikį.

Intraveninė ozonoterapija – holistinė priemonė suvaldant alergijų simptomus. Modifikuodamas imuninį atsaką ir mažindamas uždegimą, ozonas padeda sumažinti alerginių reakcijų stiprumą ir skatina ilgalaikį atsparumą aplinkos veiksniams.

Ozonoterapijos nauda

 1. Uždegimo mažinimas.
  Ozonoterapija padeda sumažinti uždegimą sinusuose, sukeliantį nemalonų jausmą ir spaudimo pojūtį. Toks uždegiminio atsako nuraminimas pagerina savijautą.
 2. Imuninės sistemos stiprinimas.
  Ozonas stiprina imuninę sistemą, todėl ji tampa atsparesnė alergenams ir patogenams.
 3. Antimikrobinis poveikis.
  Ozono antimikrobinės savybės padeda pašalinti patogenus, sukeliančius sinusų infekcijas, įskaitant bakterijas ir virusus. Tai natūralus ir efektyvus sinusito gydymo būdas.
 4. Simptomų mažinimas.
  Terapija palengvina įprastus alergijos ir sinusų infekcijų požymius: nosies užgulimą, galvos ir veido skausmą, nuovargį.

Ozonoterapija – natūrali pagalba, siekiant pašalinti pagrindines sezoninės alergijos priežastis ir simptomus. Nieko nelaukite ir registruokitės pirminei gydytojos ozonoterapeutės konsultacijai paspaudę nuorodą čia. 

Registracija

Registruokitės telefonu +370 602 26118, MANO DAKTARAS sistemoje arba užpildykite registracijos formą. Mes būtinai su Jumis susisieksime!