Apie kliniką

Skausmo gydymas ir stuburo chirurgija

Apie kliniką2024-02-28T09:02:18+02:00

KAS MES ESAME

Clinic Agatas – skausmo gydymo ir stuburo chirurgijos klinika, kurioje Jus pasitiks aukščiausio lygio multidisciplininė specialistų komanda. Taikome pažangiausius skausmo gydymo metodus, ženkliai gerindami pacientų savijautą ir grąžindami viltį gyventi be skausmo.

MŪSŲ FILOSOFIJA

Klinikos pavadinimas kildinamas nuo agato akmens pavadinimo. Agatas – laikomas gerovės, sveikatos ir harmonijos akmeniu. Būtent tai ir atsispindi Clinic Agatas gydymo filosofijoje. Siekiame rasti harmoningą ryšį tarp fizinių negalavimų ir emocinės būsenos.

KREIPKITĖS Į MUS

Patariame kuo skubiau kreiptis į skausmo gydymo bei neurochirurgijos specialistus, jei:
 • Patyrėte traumą ir po jos atsirado ūmus bei stiprus skausmas

 • Jaučiate pastovų ir vis stiprėjantį nugaros skausmą

 • Negalite ilgai stovėti dėl juntamo nugaros skausmo

 • Skausmas trukdo normaliai judėti bei atlikti įvairius darbus

 • Skausmas plinta žemyn į vieną ar abi kojas

 • Jums tirpsta kojos, pėdos, kirkšnies ar sėdmens srityje

 • Staiga nebegalite kontroliuoti šlapinimosi ar tuštinimosi

 • Jaučiate nenumaldomą skausmą nugaroje

 • Dėl nugaros skausmo blogai miegate naktimis

 • Sergate osteoporoze, onkologiniais susirgimais ir kitais lėtiniais kaulų ir atramos sistemos susirgimais

 • Kyla nerimas dėl neįprastų pojūčių nugaros ir juosmens srityse ir t.t.

ATSILIEPIMAI

Esu labai patenkintas šiltu bei kvalifikuotu darbuotojų aptarnavimu, jų aukšta kvalifikacija, išsamia informacija apie ligą ir jos gydymo eigą bei galimybes.
Nerijus
Rekomenduoju gyd. Deividą Stuką! Puikus jaunosios kartos gydytojas!
Laima
Net priekabiausias pacientas neras ką blogo pasakyti. Ačiū visai visai Jų komandai, tai jau naujos kartos gydytojai, kuriems skauda kartu su pacientu. Pinigai, mielieji, yra uždirbami, o sveikata niekada. Didžiausi linkėjimai gydytojui D. Stukui, A. Mažeikaitei, anesteziologams, visoms sesutėms.
Vita
Labai norėčiau padėkoti klinikos AGATAS kolektyvui ir gydytojams Astai Mažeikaitei, med. m. dr. Gediminui Banevičiui ir med.m.dr. Broniui Špakauskui už atliktą minimaliai invazinę stuburo operaciją. Tai nuostabūs, atsakingi gydytojai, maloniai bendraujantys savo srities specialistai. Ačiū jums labai.
Sandra
Deividas Stukas – nuostabus daktaras, ačiū jam už gyvenimą be skausmo.
Rasa

Po gimdymo susidūriau su nugaros, kaklo ir galvos skausmais. Labai ačiū gydytojai Astai Mažeikaitei, kineziterapeutui Tadui Šerpetauskui ir masažuotojai Vilmantei Rapkevičienei, kurie man padėjo įveikti ilgus mėnesius kamavusius skausmus.

Eglė
Nuostabūs gydytojai. Labai padėjo mamai numalšinti skausmus.
Gražina
Labai norėčiau padėkoti skausmo klinikos AGATAS kolektyvui ir gydytojams Astai Mažeikaitei, med.m.dr. Broniui Špakauskui, med. m.dr. Gediminui Banevičiui už suteiktą pagalbą bei atjautą. Pajutau nuoširdžią užuojautą ir gavau ištiestą pagalbos ranką ir iš pagalbinio personalo.
Klinikos AGATAS darbuotojai buvo tikri savo amato profesionalai.
Nuoširdus Jums ačiū!
Gintautas
Susidūriau su stuburo trauma. Klinikoje padarė mažos invazijos operaciją. Kitą dieną vaikščiojau. Vaikštau iki šiol! Esu labai laimingas gavęs išsigelbėjimą nuo vežimėlio.
Richard
Dėkoju savo ir ypatingai Mamos vardu, nes jos skausmas virto šypsena veide. Ačiūūū gyd. Astai Mažeikaitei, šaunioms administratorėms už šiltus žodžius, palaikymą, viltį nuo pirmo skambučio!!!

UAB „Agatas” klinikos kolektyve, skleiskit ypatingą šviesą žmonėms!!!

Daiva

DOVANŲ KUPONAS

Geriausia dovana mylimam žmogui – gera savijauta ir puiki sveikata. Juk gyvenimo pilnatvę jaučiame tik tuomet, kai neturime problemų dėl sveikatos. Clinic AGATAS suteikia puikią galimybę įsigyti dovanų kuponus! Padovanokite savo artimam žmogui lengvumo pojūtį. Čia grįžta gyvenimas be skausmo!

Dovanų kuponus galite užsisakyti paskambinę telefonu +370 602 26118 arba parašę mums elektroniniu paštu [email protected].

NAUJIENOS

Registracija

Registruokitės telefonu +370 602 26118, MANO DAKTARAS sistemoje arba užpildykite registracijos formą. Mes būtinai su Jumis susisieksime!

Go to Top