Klinikoje pagalba teikiama asmenims, išgyvenantiems stresą, nerimą, prislėgtumą, miego ar valgymo sutrikimus, patiriantiems sunkumų socialinėje bei darbinėje srityje ar pasireiškus kitoms psichologinėms problemoms.

Psichologinė pagalba

Esant įvairioms psichologinėms problemoms, mūsų klinikoje konsultuoja gydytoja psichiatrė Rima Vidmantė, psichoterapeutė med.m.dr. Rūta Petereit ir medicinos psichologė Laura Šalčiūnaitė-Nikonovė.

Pirmiausia, konsultacijos metu yra atliekamas psichologinis įvertinimas, kurio pagalba siekiama atskleisti asmens skausmo atsiradimo priežastis ir pasireiškimą, sąveiką su psichologine savijauta bei skausmo interferenciją kasdieninėse veiklose. Kartu su klientu aptarus lūkesčius ir tikslus, siekiama išanalizuoti pasireiškiančias problemas ir atrasti galimus jų sprendimo būdus.

Darbo su specialistu metu ne tik gilinimąsi į žmogaus emocijas bei išgyvenimus, tačiau taip pat mokomasi aktyvių emocinę savijautą ir skausmo kontrolę gerinančių strategijų. Padedama iš naujo atrasti ryšį su savimi bei supančia aplinka ir išsivaduoti iš sudėtingų gyvenimo situacijų.

IDOMU ŽINOTI

Apytiksliai depresija serga 300 milijonų žmonių visame pasaulyje, o nerimo sutrikimai vargina beveik 4% pasaulio gyventojų.

PSICHOLOGINĖ PAGALBA

Rima Vidmantė
Rima VidmantėGydytoja psichiatrė
Rūta Petereit
Rūta PetereitGydytoja dietologė, psichoterapeutė
Laura Šalčiūnaitė - Nikonovė
Laura Šalčiūnaitė - NikonovėMedicinos psichologė

Registracija

Registruokitės telefonu +370 602 26118, MANO DAKTARAS sistemoje arba užpildykite registracijos formą. Mes būtinai su Jumis susisieksime!