Published On: 23 vasario, 20242,3 min read

Pacientus, kurie serga lėtinėmis ligomis ar patiria įvairaus pobūdžio skausmus, kiekvieną dieną lydi diskomforto ir dvejonių jausmai. Laikui bėgant, įsisenėjęs skausmas gali sustabdyti nuo mėgiamos veiklos, darbo ar net noro būti bei draugais. 

Negydomas skausmas tampa lėtiniu, kuris galiausiai sukelia ne tik rimtų fizinių problemų, bet stipriai paveikia gyvenimą ir žmogaus psichologinę būklę. Dažnas pacientas su lėtiniais skausmais kenčia nuo depresijos, nerimo, baimės, blogos ne tik miego, bet ir viso gyvenimo kokybės.

Clinic Agatas – holistinis požiūris į pacientą

Daugelis pacientų turi klaidingą nuomonę, kad vaistai ir operacija yra vienintelės galimybės palengvinti lėtinį skausmą, o apsilankyti užtenka tik pas vieną gydytoją specialistą. Clinic Agatas specialistai pacientui taiko holistinį požiūrį – gydytojai ne tik konsultuojasi tarpusavyje, kaip rasti geriausią įmanomą sprendimą kiekvienam individualiam atvejui, bet ir su pacientu aptaria bei parenka gydymo planą, kuris leis pasiekti patį geriausią rezultatą. Clinic Agatas taikomi įvairūs, pažangiausi pasaulyje naudojami skausmo gydymo metodai. Taip pat, pagal poreikį, atliekamos chirurginės stuburo operacijos.

Manome, jog vienas specialistas ne visuomet gali išspręsti visas paciento problemas, bet, jei pacientas pasitiki gydytoju bei visa komanda – kartu galime pasiekti tikrai nuostabių rezultatų.

Pirminės konsultacijos metu, įvertinus individualų paciento atvejį, į skausmo suvaldymą bei gydymą įsitraukia ne tik skausmo specialistas, gydytojas anesteziologas-reanimatologas, bet ir kineziterapeutas, reumatologas, psichologas ar psichiatras, dietologas, masažuotojas ir, žinoma, jei reikia – neurochirurgas. Taip pat Clinic Agatas ozonoterapeutė gali paskirti ozonoterapijos procedūrų kursą, kurios palengvina skausmus.

Kaip veikia  ozonoterapija?

Ozonoterapija sujungia šiuolaikinių technologijų ir gamtos teikiamas galimybes. Labai mažos ozono dozės pagerina daugelio pacientų, sergančių sunkiomis ligomis, gyvenimo kokybę. Terapija gali būti itin naudinga sergant diabetu, psoriaze ir kitomis odos, virškinimo trakto, širdies bei kraujagyslių ligomis.

Ozonoterapija padeda susitelkti, suteikia energijos, stiprina imunitetą ir mažina uždegimą. Ozonas, natūralus dujų mišinys, susideda iš trijų deguonies atomų, turi antimikrobines savybes, kurios padeda kovoti su virusais, bakterijomis ir grybelinėmis infekcijomis. 

Ozononterapija – nemedikamentinis gydymo būdas, skirtas gerinti organizmo būklę. Dažniausiai terapija atliekama intraveniniu būdu, kitaip vadinama didžiąja autohemoterapija. Tai procedūra, kurios metu nedidelis kraujo kiekis, paimtas iš paciento, specialia įranga prisotinamas ozonu ir šis mišinys sulašinamas atgal. Deguonies kiekis kraujyje iš karto padidėja, gerėja širdies bei smegenų veikla, žmogus jaučiasi žvalesnis, energingesnis. Ji taip pat gali padėti sumažinti uždegimą ir skausmą.

Ozonoterapija veikia lėtinį skausmą dviem būdais – mažina uždegimą ir skatina audinių regeneraciją.

Priešuždegiminės ozono savybės

Ozonoterapija gali padėti mažinti uždegimą ir slopinti oksidacinius procesus. Turėdamas priešuždegiminių savybių, ozonas skatina antioksidacinių fermentų veiklą ir natūralų atsigavimo procesą organizme. Ląstelės regeneruoja, gydydamos sužeistus audinius, kurie sukelia lėtinį skausmą.

Todėl dažnai ozonoterapija rekomenduojama pacientams su pažeistomis kremzlėmis, raiščiais, sausgyslėmis ir tarpslanksteliniais diskais. Taip pat naudinga pacientams, sergantiems osteoartritu. 

Clinic Agatas gydytojai rekomenduoja ozonoterapiją ne tik lėtinėms ligoms gydyti, bet ir bendrai imuninei sistemai palaikyti. Geriausia atlikti terapijas pavasarį ir rudenį, kai pradeda plisti virusinės ligos.  

Ozonoterapija skiriama gydytojo ozonoterapeuto, kuris gali įvertinti paciento esamą klinikinę būklę. Jei turite pakankamai nusiteikimo gydytis, Clinic Agatas specialistai padės pasiekti geriausią įmanomą rezultatą ir kartu atsakyti į klausimą „Ar dar prisimeni, kas tu, kai tau neskauda?“

Registracija

Registruokitės telefonu +370 602 26118, MANO DAKTARAS sistemoje arba užpildykite registracijos formą. Mes būtinai su Jumis susisieksime!