Konsultacijos

clinic agatas, skausmo gydymas
Clinic AGATAS skausmo gydytoja anesteziologė Asta Zavackienė teikia konsultacijas, jei jus kamuoja lėtinis arba ūminis nugaros ar kitų kūno vietų skausmas.

 

Taip pat kviečiame registruotis konsultacijai, jei Jūs ar Jūsų artimieji susiduria su onkologinių ligų keliamu skausmu.

Skausmo gydytojo konsultacijos metu išklausomi paciento nusiskundimai ir ligos anamnezė, atliekama paciento apžiūra, išanalizuojami tyrimų duomenys. Įvardijamos galimos skausmo priežastys. Aptarus su pacientu, sudaromas skausmo gydymo planas.

Pakartotinės konsultacijos metu aptariamas gydymo veiksmingumas.

Stuburo ir nugaros smegenų ligų, trauminių stuburo ir nugaros smegenų sužalojimų bei stuburo ir nugaros smegenų navikų klausimais konsultacijas teikia gydytojas neurochirurgas Deividas Stukas.

 

Konsultacijos metu gydytojai įvertins Jūsų būklę, aptars su Jumis įvairias galimybes bei paskirs tinkamiausią gydymo būdą.

clinic agatas, neurochirurgas, stuburo operacijos
kisspng-low-back-pain-neck-pain-physical-therapy-back-pain-5ac31f18e94bd6.9053704015227369209556
Skausmas – ne tik sensorinis, bet ir emocinis pojūtis. Susitikimo su neurologe Audrone Kazakevičiene metu nebijokite įvardinti ne tik savo fizinių, bet ir emocinių pokyčių, kuriuos Jums sukelia skausmas.

 

Konsultacijos metu kartu su gydytoju aptarsite:

 

Skausmo anamnezę. Suteikite gydytojui visą informaciją apie savo ligą. Pabandykite prisiminti skausmo pradžią ir apibūdinti aplinkybes, kuriomis skausmas atsirado.

 

Pasistengsite apibūdinti patiriamą skausmą. Svarbu pasistengti lokalizuoti skausmą ir įvardinti lokalizacijos kitimą bėgant laikui. Po to su neurologu aptarsite skausmo atsiradimo greitį, trukmę, progresavimą, silpnėjimą, bangavimą.

 

Mėginsite įvardinti, kokie veiksniai dažniau provokuoja sausmą: tiesioginiai – padėties ar susiję su judesiu, ar netiesioginiai – išprovokuoti streso, emocijų ar depresijos.

 

Kartu su neurologu aptarsite jau taikytą skausmo gydymą.

 

Pakartotinės konsultacijos metu aptariamas gydymo veiksmingumas.

Clinic AGATAS kineziterapeutas Eigirdas Špokauskas teikia konsultacijas, kaip įveikti lėtinį stuburo judesių, juosmens – kryžmens, krūtininės ir kaklinės dalies skausmą taikant kineziterapiją.

 

Kineziterapeuto konsultacijos metu taikomas diagnostinis ištyrimas, ortopediniai, neurologiniai, neurodinaminiai testai, atliekami raumenų testavimas, judesių kontrolės diagnostika. Konsultacijos metu sudaromas individualus gydymo planas.

clinic agatas, kineziterapija, physiotherapy
clinic agatas, mityba, skausmo gydymas
Medicinos mokslų daktarė gyd. dietologė Rūta Petereit konsultuoja įvairiais mitybos klausimais: sergant lėtinėmis (stuburo, sąnarių), virškinamojo trakto, širdies ir kraujagyslių ligomis, esant antsvoriui ir nutukimui, mitybos nepakankamumui, cukriniam diabetui, padidėjusiam cholesterolio kiekiui kraujyje, podagra, prieš ir po įvairių operacijų.

 

Konsultacijos metu vyksta pokalbis – paciento vizito tikslas, lūkesčiai. Įvertinamas, svoris, lūkesčiai, galimybės, surenkama ligos ir svorio anamnezė, sudaromas tolimesnių veiksmų planas, aptariamos individualios maitinimosi rekomendacijos.