Clinic Agatas teikiamos skausmo gydytojų, neurochirurgų, neurologų, medicinos psichologų, dietologų ir kineziterapeutų konsultacijos įvairių su skausmu ir stuburo ligomis bei traumomis susijusių sutrikimų klausimais.

Skausmo gydytojo konsultacija

Skausmo gydytojos anesteziologės Asta Mažeikaitė bei med. m. dr. Aida Kinderytė teikia konsultacijas, jei Jus kamuoja lėtinis arba ūminis nugaros ar kitų kūno vietų skausmas. Taip pat kviečiame registruotis konsultacijai, jei Jūs ar Jūsų artimieji susiduria su onkologinių ligų keliamu skausmu. Skausmo gydytojo konsultacijos metu išklausomi paciento nusiskundimai ir ligos anamnezė, atliekama paciento apžiūra, išanalizuojami tyrimų duomenys. Įvardijamos galimos skausmo priežastys. Aptarus su pacientu, sudaromas skausmo gydymo planas. Pakartotinės konsultacijos metu aptariamas gydymo veiksmingumas.

Neurochirurgo konsultacija

Stuburo ir nugaros smegenų ligų, trauminių stuburo ir nugaros smegenų sužalojimų bei stuburo ir nugaros smegenų navikų bei periferinių nervų sutrikimų klausimais konsultacijas teikia neurochirurgai med. m. dr. Bronius Špakauskas, Deividas Stukas bei Mindaugas Vaišvilas. Konsultacijos metu gydytojai įvertins Jūsų būklę, aptars su Jumis įvairias galimybes bei paskirs tinkamiausią gydymo būdą.

Neurologo konsultacija

Skausmas – ne tik sensorinis, bet ir emocinis pojūtis. Susitikimo su neurologe Laima Špakauskiene metu nebijokite įvardinti ne tik savo fizinių, bet ir emocinių pokyčių, kuriuos Jums sukelia skausmas. Neurologo konsultacijos metu išklausomi paciento nusiskundimai ir ligos anamnezė, atliekama paciento apžiūra, išanalizuojami tyrimų duomenys. Įvardijamos galimos skausmo priežastys. Aptarus su pacientu, sudaromas gydymo planas. Pakartotinės konsultacijos metu aptariamas gydymo veiksmingumas.

Kineziterapeuto konsultacija

Kineziterapeutas Lukas Aleknavičius teikia konsultacijas, kaip įveikti lėtinį stuburo judesių, juosmens – kryžmens, krūtininės ir kaklinės dalies skausmą taikant kineziterapiją. Kineziterapeuto konsultacijos metu taikomas diagnostinis ištyrimas, ortopediniai, neurologiniai, neurodinaminiai testai, atliekami raumenų testavimas, judesių kontrolės diagnostika. Konsultacijos metu sudaromas individualus gydymo planas.

Psichologinė pagalba

Esant įvairioms psichologinėms problemoms, mūsų klinikoje konsultuoja gydytoja dietologė psichoterapeutė med.m.dr. Rūta Petereit ir medicinos psichologė Laura Šalčiūnaitė.Psichologinė pagalba skirta emocinei skausmo pusei pažinti bei kontroliuoti. Konsultacijos rekomenduojamos asmenims, išgyvenantiems stresą, nerimą, prislėgtumą, miego ar valgymo sutrikimus, patiriantiems sunkumų socialinėje bei darbinėje srityje ar pasireiškus kitoms psichologinėms problemoms.

Registracija

Registruokitės telefonu +370 602 26118, MANO DAKTARAS sistemoje arba užpildykite registracijos formą. Mes būtinai su Jumis susisieksime!