Neurochirurginės operacijos


Jei medikamentinis ar invazinis skausmo gydymas nėra efektyvus ir gydymo eigoje nematomas aiškus pagerėjimas – siūloma operacija.

clinic agatas, stuburo operacijos

Tarpslankstelinį diską operuoti būtina, jei vystosi kojos raumenų paralyžius – „nukarusi pėda“, atsiranda negrįžtamo nervų pažeidimo grėsmė. Kai paralyžuojamas šlapimo pūslės ar tiesiosios žarnos sfinkteris (sutrinka šlapinimasis ir tuštinimasis) operaciją reikia atlikti nedelsiant.

Operacijos tikslas – pašalinti pažeistą tarpslankstelinio disko dalį, tuo pačiu išlaisvinti suspaustą nervinę šaknelę ar jų pluoštą, atstatyti kraujotaką, sumažinti paburkimą, kas ir sukėlė klinikinius simptomus.

Chirurginio gydymo metodo pasirinkimą, pjūvio dydį ir operacijos apimtį lemia paciento amžius, psichologinė būsena, kompleksija, ligos trukmė, pažeidimų dydis, specialių tyrimų duomenys bei kiti faktoriai. Prieš operaciją tai Jums išsamiai paaiškins operuojantis chirurgas. Konsultacijos metu su juo įvertinsite visus teigiamus ir neigiamus pasirinkto gydymo aspektus.

Taip pat atliekame periferinio nervo atpalaidavimo operacijas. Medicinoje ši operacija yra vadinama – atvirąja periferinio nervo neurolize. Pagrindinis operacijos tikslas – išlaisvinti ir atpalaiduoti periferinį nervą ar jo kamieną iš sąaugų ir kitų priežasčių, kurios suspaudžia nervą, sutrikdo jo kraujotaką ir normalią funkciją.

Periferinio nervo operacija, Clinic AGATAS