fbpx

clinic agatas, stuburo ligos, nugaros skausmas, nugaros gydymas

NEMOKAMAS SEMINARAS LONDONE

skausmo gydymo ir stuburo chirurgijos būdai ir galimybės. ko tikėtis?

Vieta: The Wesley Euston Hotel & Conference Venue , 81-103 Euston St, London NW1 2EZ 

Laikas: 2020 m. vasario 29 d., šeštadienis, 11 val.

80
%
Maždaug 80 proc. suaugusiųjų bent kartą gyvenime patiria skausmą nugaros srityje
20
%
Apie 20 proc. atvejų toks skausmas įgauna lėtinį pobūdį.

Nugaros skausmui labai daug įtakos turi šiuolaikinis gyvenimo būdas – sėdimas darbas, per mažas fizinis aktyvumas, nutukimas, netaisyklingas sėdėjimas bei netinkamai atliekami judesiai darbo ar sporto metu. Lėtinis skausmas itin neigiamai veikia bendrą savijautą, emocinę būseną. 

 

Deja, daugelis atsiduria aklavietėje, nes nežino kada ir į kokį specialistą reikia kreiptis, kai skausmas įgyja lėtinį pobūdį. Skausmo gydymo ir stuburo chirurgijos klinikos Clinic AGATAS specialistai nemokamo seminaro metu atsakys į dažniausiai su lėtiniu skausmu susijusius klausimus. Aptars dažniausiai pasitaikančias patologijas, gydymo metodus bei galimus rezultatus.

 

Seminaro metu turėsite išskirtinę galimybę tiesiogiai pabendrauti su gydytojais Jums aktualiais klausimais. Jei turite magnetinio rezonanso tyrimo rezultatus, gydytojai galės juos įvertinti ir individualiai juos aptarti.

REGISTRUOKITĖS Į NEMOKAMĄ SEMINARĄ JAU DABAR! VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

SUSIPAŽININAU SU PRIVATUMO POLITIKA

seminaro pranešėjai

Kasdien susidurdami su skausmo kamuojamais pacientais suvokiame, kokia tai didelė našta pačiam sergančiajam bei jo artimiesiems. Prarandamas ne tik darbingumas, bet ir gyvenimo džiaugsmas. Tačiau dažnai susiduriame su iššūkiu – informacijos stoka apie tai, kada dera kreiptis į specialistą, kur ieškoti pagalbos ir, kas padeda pasiekti geriausių gydymo rezultatų. 

clinic agatas, stuburo ligos, nugaros skausmas, nugaros gydymas

Asta zavackienė
Skausmo gydytoja, anesteziologė

Pacientas kreipiasi pagalbos praradęs gyvenimo pilnatvės džiaugsmą dėl nuolat patiriamo skausmo. Gydymo eigoje matai atsirandančią šypseną veide, išgirsti naujai kuriamus gyvenimo planus, matai energijos antplūdį, nes žmogus vėl gali judėti be skausmo. Tomis akimirkomis suprantu, kaip esu jiems reikalinga! Ne veltui Hipokratas yra pasakęs: „Skausmo malšinimas – dieviškas darbas“.

Deividas Stukas, neurochirurgas, Clinic agatas

Deividas Stukas
Gydytojas neurochirurgas

Kiekvienas žmogus, viename ar kitame gyvenimo etapuose susiduria su nugaros skausmais, dėl to kenčia gyvenimo kokybė, darbingumas. Tad labai svarbu žinoti kaip padėti žmonėms, turintiems problemų su stuburu. Nuolat tobulinu savo žinias domėdamasis naujausiais gydymo metodais, dalyvauju mokymuose ir konferencijose užsienio valstybėse. Pagrindinis mano tikslas – padėti pacientams gyventi kokybišką ir darbingą gyvenimą.

Gediminas Banevičius, Clinic agatas, anesteziologas

Gediminas Banevičius
Gydytojas anesteziologas – reanimatologas

Skausmas gali būti tiek ligos, tiek gydymo palydovu. Jo malšinimas yra viena pagrindinių užduočių operacijų ir intervencinių procedūrų metu. Dažnai ne tik skausmo, bet ir pykinimo, vėmimo baimė, nežinomybės ir nesaugumo jausmas kelia nerimą pacientams. Čia mano pašaukimas ir misija – būti šalia, numalšinti skausmą, užtikrinti visų žmogaus gyvybinių funkcijų stabilumą, suteikti pasitikėjimo ir komforto jausmą.

Mindaugas Vaišvilas, neurochirurgas, clinic agatas

Mindaugas Vaišvilas
Gydytojas neurochirurgas

Baigęs studijas specializuojuosi stuburo lygų gydymo bei funkcinės neurochirurgijos srityse, kurios neatsiejama dalis yra periferinių nervų ligos. Šios ligos gali tapti skausmo ir kasdienės veiklos sutrikimo priežastimi. Tačiau taikant specializuotą chirurginį gydymą daugeliu atvejų galima sugrąžinti gyvenimo kokybę.

Didžiausia motyvacija gydytojui yra sveikstantys pacientai, todėl dedu visas pastangas, kad gydymas būtų efektyvus.

Skiriu dėmesį ne tik ligai, bet ir pacientui, nes tikiu, kad bendradarbiaudami randame geriausius sprendimus.

Registruokitės į nemokamą seminarą jau dabar! Vietų skaičius ribotas

Norėdami užsiregistruoti užpildykite pateiktą formą.


SUSIPAŽININAU SU PRIVATUMO POLITIKA

Vieta: The Wesley Euston Hotel & Conference Venue , 81-103 Euston St, London NW1 2EZ 

Laikas: 2020 m. vasario 29 d., šeštadienis, 11 val.Facebook


Linkedin


Twitter