fbpx
 

Med. m. dr. Gediminas Banevičius

clinic agatas, anesteziologas, Gediminas Banevičius
Gydytojas anesteziologas

Med. m. dr.  Gediminas Banevičius

Skausmas gali būti tiek ligos, tiek gydymo palydovu. Jo malšinimas yra viena pagrindinių užduočių operacijų ir intervencinių procedūrų metu. Dažnai ne tik skausmo, bet ir pykinimo, vėmimo baimė, nežinomybės ir nesaugumo jausmas kelia nerimą pacientams. Čia mano pašaukimas ir misija – būti šalia, numalšinti skausmą, užtikrinti visų žmogaus gyvybinių funkcijų stabilumą, suteikti pasitikėjimo ir komforto jausmą.

Darbinė veikla

Nuo 2018 m. dirba gydytoju anesteziologu reanimatologu klinikoje „AGATAS“;

Nuo 2006 m. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto Medicinos akademijos Anesteziologijos klinikoje dirbo asistentu, dabar lektoriumi. Veda anesteziologijos kursą medicinos ir odontologijos fakultetų studentams. Skaito paskaitas gydytojų ir medicinos slaugytojų kvalifikacijos kėlimo kursuose, doktorantūros, rezidentūros ir studentų mokymosi programose;

Nuo 1997 m. dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Anesteziologijos klinikoje gydytoju asistentu;

Nuo 1998 m. dirba gydytoju anesteziologu – reanimatologu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Anesteziologijos klinikos Neurochirurgijos anesteziologijos skyriuje;

1996 – 2000 metais dirbo VšĮ Kauno Raudonojo Kryžiaus ligoninės Intensyvios terapijos skyriuje;

2000 – 2004 metais VšĮ Panevėžio ligoninės Intensyvios terapijos skyriuje gydytoju anesteziologureanimatologu;

Nuo 2005 m. iki 2009 m. studijavo biomedicinos mokslų srities medicinos mokslo krypties doktorantūroje ir 2010 m. metais apgynė mokslinį darbą „Galvos smegenų kraujotakos pokyčių palyginimas neurochirurginių operacijų metu naudojant sevofluraną ir propofolį“. Suteiktas Medicinos mokslų daktaro laipsnis.

Stažuotės ir mokymai
  • Dalyvavimas Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto Medicinos akademijos gydytojų kvalifikacijos kėlimo kursuose;
  • Krizių tyrimo centro organizuojamuose ACLS ir ATLS kursuose;
  • Dėstytojų edukacinės kompetencijos tobulinimo mokymuose;
  • Stažuotės Islandijos universitetinėje ligoninėje ir Paduvos universitetinėje ligoninėje.
Konferencijos

Skaityti pranešimai konferencijose ir tarptautiniuose kongresuose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Ispanijoje, Anglijoje.

Pasiekimai

Pirmas Lietuvoje nuo 1998 metų taiko spinalinės anestezijos metodą stuburo juosmeninės dalies neurochirurginėms operacijoms, kas leidžia užtikrinti pacientų komfortišką savijautą, kokybišką ir efektyvų gydymą, sumažina finansines ir laiko sąnaudas.

Draugijos
  • Lietuvos anesteziologų reanimatologų draugijos narys.
  • Europos anesteziologų draugijos narys.
  • „Anesteziologų klubo“ narys.