fbpx
 

Benas Blauzdžiūnas

Benas Blauzdžiūnas, clinic AGATAS, kineziterapeutas
Kineziterapeutas

Benas Blauzdžiūnas

Judėjimas – tai mūsų prigimtinė veikla, bet ją apleidę ar judėdami netaisyklingai, pradedame jausti kūno skausmus ir nepatogumus. Dažnas problemos sprendimas – vaistai ir savęs izoliavimas. Taip kūnas tik silpsta, o gyvenimo džiaugsmas mažėja. Mano, kineziterapeuto, užduotis – suprasti, kur yra tokių pokyčių pradžia ir savo žiniomis padėti juos ištaisyti. Jūsų, paciento, užduotis – neprarasti valios ir užsispyrimo, visų fizinių pokyčių ir sveikatos variklio. Mūsų bendra užduotis – su šypsena ir pozityvumu kasdien puoselėti sveiką ir tvirtą kūną.

Darbinė veikla

Nuo 2019 m. rugsėjo mėn. Clinic AGATAS kineziterapeutas;

Nuo 2019 – „LTU U-20 merginų krepšinio rinktinės“ kineziterapeutas. Darbas su nacionaline merginų krepšinio rinktine stovyklose ir išvykose.

2018-2019 – Baltarusijos Rankinio komandos „HC Meshkov Brest“, žaidžiančios aukščiausioje Europos lygoje, pagrindinis kineziterapeutas. Individualus darbas su traumas patyrusiais žaidėjais, fizinio rengimo treniruočių plano sudarymas ir vykdymas.

2017-2018 – „Kineziterapijos klinikos“ kineziterapeutas. Darbas su individualiais klientais ir grupinėmis treniruotėmis, konsultacijomis, darbas namuose su pacientais, turinčiais judėjimo sutrikimų.

2017-2018 – kineziterapeutas „Lietuvos regbio federacijoje (LRF)“. Darbas su nacionaline regbio rinktine stovyklose ir išvykose.

Profesiniai gebėjimai

Muligano manualinė terapija;

Maitlando manualinė terapija;

Selektyvus funkcinio judėjimo įvertinimas (SFMA);

Kryptingo gydymo plano sudarymas;

Sportinis (atletinis) teipavimas;

Kinezioteipavimas.

Išsilavinimas

2019-dabar Sveikatinimo ir reabilitacijos magistro studijos Lietuvos Sveikatos Mokslų universitete;

2013-2017 Lietuvos Sveikatos Mokslų universitete įgytas Kineziterapijos bakalauro laipsnis.